ul. Podgórna 22
65-424 Zielona Góra
tel.: 68 45 64 100
fax: 68 45 64 155
HARMONOGRAM ZAJĘĆ
Projekt „Modernizacja kształcenia zawodowego w Mieście Zielona Góra
– projekty realizowane poza formułą ZIT”
Zadanie 8: Dodatkowe zajęcia specjalistyczne dla uczniów na uczelni
Szkoła/kierunek/klasa |
Centrum Kształcenia Ustawicznego i Zawodowego nr 1 „Budowlanka” |
Technik Organizacji Reklamy |
I klasa |
Miejsce realizacji zajęć |
UZ – Campus A - BUDYNEK: A-2 Sala 405/308/404 |
Wydział Informatyki, Elektrotechniki i Automatyki |
|
Czas zajęć |
17.09.2018 r. poniedziałek |
godz.08.00 ÷ 15.00 |
7 godzin |
Szkoła/kierunek/klasa |
Centrum Kształcenia Ustawicznego i Zawodowego nr 2 „Elektronik” |
Technik Informatyk |
III klasa |
Miejsce realizacji zajęć |
UZ – Campus A - BUDYNEK: A-2 Sala 207/219/209 |
Wydział Informatyki, Elektrotechniki i Automatyki |
|
Czas zajęć |
17.09.2018 r. poniedziałek |
godz.08.00 ÷ 15.00 |
7 godzin |
Szkoła/kierunek/klasa |
Centrum Kształcenia Ustawicznego i Zawodowego nr 2 „Elektronik” |
Technik Elektronik |
III klasa |
Miejsce realizacji zajęć |
UZ – Campus A - BUDYNEK: A-2 Sala 224 |
Wydział Informatyki, Elektrotechniki i Automatyki |
|
Czas zajęć |
18.09.2018 r. wtorek |
godz.08.00 ÷ 15.00 |
7 godzin |
Szkoła/kierunek/klasa |
Centrum Kształcenia Ustawicznego i Zawodowego nr 2 „Elektronik” |
Technik Elektronik |
III klasa |
Miejsce realizacji zajęć |
UZ – Campus A - BUDYNEK: A-9 Sala 1 lub 2 i 7 |
Wydział Informatyki, Elektrotechniki i Automatyki |
|
Czas zajęć |
18.09.2018 r. wtorek |
godz.08.00 ÷ 15.00 |
7 godzin |
Szkoła/kierunek/klasa |
Centrum Kształcenia Ustawicznego i Zawodowego nr 1 „Budowlanka” |
Technik Organizacji Reklamy |
II klasa |
Miejsce realizacji zajęć |
UZ – Campus A - BUDYNEK: A-2 Sala 405/308/404 |
Wydział Informatyki, Elektrotechniki i Automatyki |
|
Czas zajęć |
20.09.2018 r. czwartek |
godz.08.00 ÷ 15.00 |
7 godzin |
Szkoła/kierunek/klasa |
Centrum Kształcenia Ustawicznego i Zawodowego nr 1 „Budowlanka” |
Technik Organizacji Reklamy |
III klasa |
Miejsce realizacji zajęć |
UZ – Campus A - BUDYNEK: A-2 Sala 405/308/404 |
Wydział Informatyki, Elektrotechniki i Automatyki |
|
Czas zajęć |
21.09.2018 r. piątek |
godz.08.00 ÷ 15.00 |
7 godzin |
Szkoła/kierunek/klasa |
Centrum Kształcenia Ustawicznego i Zawodowego nr 2 „Elektronik” |
Technik Informatyk |
III klasa |
Miejsce realizacji zajęć |
UZ – Campus A - BUDYNEK: A-2 Sala 207/219/209 |
Wydział Informatyki, Elektrotechniki i Automatyki |
|
Czas zajęć |
21.09.2018 r. piątek |
godz.08.00 ÷ 15.00 |
7 godzin |
Szkoła/kierunek/klasa |
Centrum Kształcenia Ustawicznego i Zawodowego nr 2 „Elektronik” |
Technik Mechatronik |
III klasa |
Miejsce realizacji zajęć |
UZ – Campus A - BUDYNEK: A-9 Sala 1 lub 2 i 7 |
Wydział Informatyki, Elektrotechniki i Automatyki |
|
Czas zajęć |
24.09.2018 r. poniedziałek |
godz.08.00 ÷ 15.00 |
7 godzin |
Szkoła/kierunek/klasa |
Centrum Kształcenia Ustawicznego i Zawodowego nr 2 „Elektronik” |
Technik urządzeń i systemów energetyki odnawialnej |
III klasa |
Miejsce realizacji zajęć |
UZ – Campus A - BUDYNEK: A-9 Sala 5 lub 9 i 8 |
Wydział Informatyki, Elektrotechniki i Automatyki |
|
Czas zajęć |
24.09.2018 r. poniedziałek |
godz.08.00 ÷ 15.00 |
7 godzin |
Szkoła/kierunek/klasa |
Zespół Szkół Technicznych |
Technik elektryk |
II klasa |
Miejsce realizacji zajęć |
UZ – Campus A - BUDYNEK: A-9 Sala 5 lub 9 i 8 |
Wydział Informatyki, Elektrotechniki i Automatyki |
|
Czas zajęć |
25.09.2018 r. wtorek |
godz.08.00 ÷ 15.00 |
7 godzin |
Szkoła/kierunek/klasa |
Centrum Kształcenia Ustawicznego i Zawodowego nr 2 „Elektronik” |
Technik informatyk |
III klasa |
Miejsce realizacji zajęć |
UZ – Campus A - BUDYNEK: A-2 Sala 207, 209, 219 |
Wydział Informatyki, Elektrotechniki i Automatyki |
|
Czas zajęć |
28.09.2018 r. piątek |
godz.08.00 ÷ 15.00 |
7 godzin |