ul. Podgórna 22
65-424 Zielona Góra
tel.: 68 45 64 100
fax: 68 45 64 155
HARMONOGRAM ZAJĘĆ
Projekt „Modernizacja kształcenia zawodowego w Mieście Zielona Góra – projekty
realizowane poza formułą ZIT”
Nazwa szkoły/ jednostka: Zespół Szkół Ekonomicznych w Zielonej Górze
Zespół Szkół Technicznych w Zielonej Górze
Zespół Szkół Elektronicznych i Samochodowych w Zielonej Górze
Nazwa kursu: „Prawo jazdy kat. B”
Miejsce realizacji zajęć: Nauka Jazdy TOM, ul. Zjednoczenia 92, 65-120 Zielona Góra
Data |
Godziny zajęć |
Ilość godzin |
09.12.2017r. sobota |
9:00 – 15:50 |
8 |
10.12.2017r. niedziela |
9:00 – 15:00 |
7 |
16.12.2017r. sobota |
9:00 – 15:50 |
8 |
17.12.2017r. niedziela |
9:00 – 15:00 |
7 |
Zajęcia praktyczne uzgadniane indywidualnie z instruktorem jazdy w terminie od 18.12.2017r. do 31.12.2018r.,
Nazwa szkoły/ jednostka: Zespół Szkół Technicznych w Zielonej Górze
Zespół Szkół Ekonomicznych w Zielonej Górze
Lubuska Akademia Rzemiosła w Zielonej Górze
Zespół Szkół Elektronicznych i Samochodowych w Zielonej Górze
Zasadnicza Szkoła Zawodowa Przedsiębiorstwa Budownictwa Ogólnego w Zielonej Górze
Nazwa kursu: „Prawo jazdy kat. B”
Miejsce realizacji zajęć: Nauka Jazdy TOM, ul. Zjednoczenia 92, 65-120 Zielona Góra
Data |
Godziny zajęć |
Ilość godzin |
11.12.2017r. poniedziałek |
17:00 – 20:15 |
4 |
12.12.2017r. wtorek |
16:00 – 19:15 |
4 |
13.12.2017r. środa |
16:00 – 19:15 |
4 |
14.12.2017r. czwartek |
16:00 – 18:30 |
3 |
18.12.2017r. poniedziałek |
17:00 – 20:15 |
4 |
19.12.2017r. wtorek |
16:00 – 19:15 |
4 |
20.12.2017r. środa |
16:00 – 19:15 |
4 |
21.12.2017r. czwartek |
16:00 – 18:30 |
3 |
Zajęcia praktyczne uzgadniane indywidualnie z instruktorem jazdy w terminie od 08.01.2017r. do 31.12.2018r.,
Nazwa szkoły/ jednostka: Zespół Szkół Budowlanych w Zielonej Górze
Nazwa kursu: „Kreowanie marki”
Miejsce realizacji zajęć: ul. Botaniczna 54, Sala F5 Zielona Góra
Data |
Godziny zajęć |
Ilość godzin |
08.12.2017r. piątek |
15:50 – 19:05 |
4 |
15.12.2017r. piątek |
15:50 – 19:35 |
4 |
Nazwa szkoły/ jednostka: Zespół Szkół Budowlanych w Zielonej Górze
Nazwa kursu: „Podstawy grafiki komputerowej z wykorzystaniem programu Adobe Photoshop CC”
Miejsce realizacji zajęć: Sala szkoleniowa firmy Tylda, ul. Piastowska 10, 65-515 Zielona Góra
Data |
Godziny zajęć |
Ilość godzin |
11.12.2017r. poniedziałek |
16:30 – 18:45 (teoria) |
3 |
13.12.2017r. środa |
16:30 - 19:30 |
3 |
18.12.2017r. poniedziałek |
16:30 – 19:30 |
3 |
08.01.2018r. poniedziałek |
16:30 – 19:30 |
3 |
10.01.2018r. środa |
16:30 – 19:30 |
3 |
15.01.2018r. poniedziałek |
16:30 – 19:30 |
3 |
17.01.2018r. środa |
16:30 – 19:30 |
3 |
22.01.2018r. poniedziałek |
16:30 – 19:30 |
3 |
24.01.2018r. środa |
16:30 – 19:30 |
3 |
29.01.2018r. poniedziałek |
16:30 – 19:30 |
3 |
31.01.2018r. środa |
16:30 – 19:30 |
3 |
05.02.2018r. poniedziałek |
16:30 – 19:30 |
3 |
07.02.2018r. środa |
16:30 – 20:30 |
4 |
Nazwa szkoły/ jednostka: Zespół Szkół Budowlanych w Zielonej Górze
Nazwa kursu: „Grafika 3D-specjalista projektowania grafiki 3D”
Miejsce realizacji zajęć: Sala szkoleniowa firmy Tylda, ul. Piastowska 10, 65-515 Zielona Góra
Data |
Godziny zajęć |
Ilość godzin |
15.12.2017r. piątek |
16:00 – 19:30 (teoria) |
4 |
05.01.2018r. piątek |
16:30 – 20:30 |
4 |
12.01.2018r. piątek |
16:30 – 20:30 |
4 |
19.01.2018r. piątek |
16:30 – 19:30 |
3 |
26.01.2018r. piątek |
16:30 – 20:30 |
4 |
02.02.2018r. piątek |
16:30 – 20:30 |
4 |
06.02.2018r. wtorek |
16:30 – 19:30 |
3 |
08.02.2018r. czwartek |
16:30 – 20:30 |
4 |
09.02.2018r. piątek |
16:30 – 20:30 |
4 |
12.02.2018r. poniedziałek |
16:30 – 20:30 |
4 |
13.02.2018r. wtorek |
16:30 – 19:30 |
3 |
14.02.2018r. środa |
16:30 – 20:30 |
4 |
15.02.2018r. czwartek |
16:30 – 19:30 |
3 |
Nazwa szkoły/ jednostka: Zespół Szkół Budowlanych w Zielonej Górze
Nazwa kursu: „Programy komputerowe Adobe Flash, Illustrator, Indesign”
Miejsce realizacji zajęć: Sala szkoleniowa firmy Tylda, ul. Piastowska 10, 65-515 Zielona Góra
Data |
Godziny zajęć |
Ilość godzin |
12.12.2017r. wtorek |
16:30 – 18:45 (teoria) |
3 |
14.12.2017r. czwartek |
16:30 – 19:30 |
3 |
19.12.2017r. wtorek |
16:30 – 19:30 |
3 |
02.01.2018r. wtorek |
16:30 – 19:30 |
3 |
04.01.2018r. czwartek |
16:30 – 19:30 |
3 |
09.01.2018r. wtorek |
16:30 – 19:30 |
3 |
11.01.2018r. czwartek |
16:30 – 19:30 |
3 |
16.01.2018r. wtorek |
16:30 – 19:30 |
3 |
18.01.2018r. czwartek |
16:30 – 19:30 |
3 |
23.01.2018r. wtorek |
16:30 – 19:30 |
3 |
25.01.2018r. czwartek |
16:30 – 19:30 |
3 |
30.01.2018r. wtorek |
16:30 – 19:30 |
3 |
01.02.2018r. czwartek |
16:30 – 20:30 |
4 |