HARMONOGRAM ZAJĘĆ
Projekt „Modernizacja kształcenia zawodowego w Mieście Zielona Góra – projekty
realizowane poza formułą ZIT”
Nazwa szkoły/ jednostka: CKZiU „Ekonomik” w Zielonej Górze
Nazwa kursu: Zarządzanie eventami
Miejsce realizacji zajęć: CKZiU Ekonomik, ul. Długa 5, 65-401 Zielona Góra
Data |
Godziny zajęć |
Ilość godzin |
11.05.2019 r. (sobota) |
09.00 ÷ 18.00 |
4 teoria + 5 praktyka |
12.05.2019 r. (niedziela) |
09.00 ÷ 16.30 |
1 teoria + 6 praktyka |
18.05.2019 r. (sobota) |
09.00 ÷ 18.00 |
4 teoria + 5 praktyka |
19.05.2019 r. (niedziela) |
09.00 ÷ 16.30 |
1 teoria + 6 praktyka |
Nazwa szkoły/ jednostka: CKZiU „Elektronik” w Zielonej Górze
Nazwa kursu: ,,Obsługa programu Auto Cad’’
Miejsce realizacji zajęć: Zakład Doskonalenia Zawodowego, ul. Stary Rynek 17, 65-067 Zielona Góra
Data |
Godziny zajęć |
Ilość godzin |
25.04.2019 r. (czwartek) |
16.15 ÷ 20.20 |
5 |
06.05.2019 r. (poniedziałek) |
16.15 ÷ 20.20 |
5 |
08.05.2019 r. (środa) |
16.15 ÷ 20.20 |
5 |
10.05.2019 r. (piątek) |
16.15 ÷ 20.20 |
5 |
14.05.2019 r. (wtorek) |
16.15 ÷ 20.20 |
5 |
16.05.2019 r. (czwartek) |
16.15 ÷ 20.20 |
5 |
20.05.2019 r. (poniedziałek) |
16.15 ÷ 20.20 |
5 |
22.05.2019 r. (środa) |
16.15 ÷ 20.20 |
5 |
24.05.2019 r. (piątek) |
16.15 ÷ 20.20 |
5 |
28.05.2019 r. (wtorek) |
16.15 ÷ 20.20 |
5 |
30.05.2019 r. (czwartek) |
16.15 ÷ 20.20 |
5 |
03.06.2019 r. (poniedziałek) |
16.15 ÷ 20.20 |
5 |
05.06.2019 r. (środa) |
16.15 ÷ 20.20 |
5 |
07.06.2019 r. (piątek) |
16.15 ÷ 20.20 |
5 |
11.06.2019 r. (wtorek) |
16.15 ÷ 20.20 |
5 |
13.06.2019 r. (czwartek) |
16.15 ÷ 20.20 |
5 |
17.06.2019 r. (poniedziałek) |
16.15 ÷ 20.20 |
5 |
19.06.2019 r. (środa) |
16.15 ÷ 20.20 |
5 |
Nazwa szkoły/ jednostka: CKZiU „Budowlanka” w Zielonej Górze
Nazwa kursu: ,,Obsługa programu Auto Cad’’
Miejsce realizacji zajęć: Zakład Doskonalenia Zawodowego, ul. Stary Rynek 17, 65-067 Zielona Góra
Data |
Godziny zajęć |
Ilość godzin |
26.04.2019 r. piątek |
16.15 ÷ 20.20 |
5 |
07.05.2019 r. wtorek |
16.15 ÷ 20.20 |
5 |
09.05.2019 r. czwartek |
16.15 ÷ 20.20 |
5 |
13.05.2019 r. poniedziałek |
16.15 ÷ 20.20 |
5 |
15.05.2019 r. środa |
16.15 ÷ 20.20 |
5 |
17.05.2019 r. piątek |
16.15 ÷ 20.20 |
5 |
21.05.2019 r. wtorek |
16.15 ÷ 20.20 |
5 |
23.05.2019 r. czwartek |
16.15 ÷ 20.20 |
5 |
27.05.2019 r. poniedziałek |
16.15 ÷ 20.20 |
5 |
29.05.2019 r. środa |
16.15 ÷ 20.20 |
5 |
31.05.2019 r. piątek |
16.15 ÷ 20.20 |
5 |
04.06.2019 r. wtorek |
16.15 ÷ 20.20 |
5 |
06.06.2019 r. czwartek |
16.15 ÷ 20.20 |
5 |
10.06.2019 r. poniedziałek |
16.15 ÷ 20.20 |
5 |
12.06.2019 r. środa |
16.15 ÷ 20.20 |
5 |
14.06.2019 r. piątek |
16.15 ÷ 20.20 |
5 |
18.06.2019 r. wtorek |
16.15 ÷ 20.20 |
5 |
24.06.2019 r. poniedziałek |
16.15 ÷ 20.20 |
5 |