ul. Podgórna 22
65-424 Zielona Góra
tel.: 68 45 64 100
fax: 68 45 64 155
HARMONOGRAM ZAJĘĆ
Projekt „Modernizacja kształcenia zawodowego w Mieście Zielona Góra – projekty
realizowane poza formułą ZIT”
Nazwa szkoły/ jednostka: ZSZ PBO w Zielonej Górze
Nazwa kursu: „Operator wózków jezdniowych”
Miejsce realizacji zajęć: Zakład Doskonalenia Zawodowego, ul. Stary Rynek 17, 65-067 Zielona Góra
Data |
Godziny zajęć |
Ilość godzin |
06.11.2019 r. środa |
16.00 ÷ 20.05 |
5 |
07.11.2019 r. czwartek |
16.00 ÷ 20.05 |
5 |
13.11.2019 r. środa |
16.00 ÷ 20.05 |
5 |
15.11.2019 r. piątek |
16.00 ÷ 20.05 |
5 |
26.11.2019 r. wtorek |
16.00 ÷ 20.05 |
5 |
28.11.2019 r. czwartek |
16.00 ÷ 20.05 |
5 |
29.11.2019 r. piątek |
16.00 ÷ 19.15 |
4 |
Nazwa szkoły/ jednostka: ZST w Zielonej Górze
Nazwa kursu: „Operator wózków jezdniowych”
Miejsce realizacji zajęć: Zakład Doskonalenia Zawodowego, ul. Stary Rynek 17, 65-067 Zielona Góra
Data |
Godziny zajęć |
Ilość godzin |
13.11.2019 r. środa |
16.00 ÷ 20.05 |
5 |
15.11.2019 r. piątek |
16.00 ÷ 20.05 |
5 |
20.11.2019 r. środa |
16.00 ÷ 20.05 |
5 |
22.11.2019 r. piątek |
16.00 ÷ 20.05 |
5 |
04.12.2019 r. środa |
16.00 ÷ 20.05 |
5 |
05.12.2019 r. czwartek |
16.00 ÷ 20.05 |
5 |
06.12.2019 r. piątek |
16.00 ÷ 19.15 |
4 |
Nazwa szkoły/ jednostka: ZST w Zielonej Górze
Nazwa kursu: „Obsługa programu Auto Cad”
Miejsce realizacji zajęć: Zakład Doskonalenia Zawodowego, ul. Stary Rynek 17, 65-067 Zielona Góra
Data |
Godziny zajęć |
Ilość godzin |
06.11.2019 r. środa |
16.10 ÷ 21.00 |
6 |
08.11.2019 r. piątek |
16.10 ÷ 21.00 |
6 |
12.11.2019 r. wtorek |
16.10 ÷ 21.00 |
6 |
14.11.2019 r. czwartek |
16.10 ÷ 21.00 |
6 |
18.11.2019 r. poniedziałek |
16.10 ÷ 21.00 |
6 |
20.11.2019 r. środa |
16.10 ÷ 21.00 |
6 |
22.11.2019 r. piątek |
16.10 ÷ 21.00 |
6 |
26.11.2019 r. wtorek |
16.10 ÷ 21.00 |
6 |
28.11.2019 r. czwartek |
16.10 ÷ 21.00 |
6 |
02.12.2019 r. poniedziałek |
16.10 ÷ 21.00 |
6 |
04.12.2019 r. środa |
16.10 ÷ 21.00 |
6 |
06.12.2019 r. piątek |
16.10 ÷ 21.00 |
6 |
10.12.2019 r. wtorek |
16.10 ÷ 21.00 |
6 |
12.12.2019 r. czwartek |
16.10 ÷ 21.00 |
6 |
16.12.2019 r. poniedziałek |
16.10 ÷ 21.00 |
6 |
Nazwa szkoły/ jednostka: CKZiU Elektronik w Zielonej Górze
Nazwa kursu: „Obsługa programu Auto Cad”
Miejsce realizacji zajęć: Zakład Doskonalenia Zawodowego, ul. Stary Rynek 17, 65-067 Zielona Góra
Data |
Godziny zajęć |
Ilość godzin |
07.11.2019 r. czwartek |
16.10 ÷ 21.00 |
6 |
13.11.2019 r. środa |
16.10 ÷ 21.00 |
6 |
15.11.2019 r. piątek |
16.10 ÷ 21.00 |
6 |
19.11.2019 r. wtorek |
16.10 ÷ 21.00 |
6 |
21.11.2019 r. czwartek |
16.10 ÷ 21.00 |
6 |
25.11.2019 r. poniedziałek |
16.10 ÷ 21.00 |
6 |
27.11.2019 r. środa |
16.10 ÷ 21.00 |
6 |
29.11.2019 r. piątek |
16.10 ÷ 21.00 |
6 |
03.12.2019 r. wtorek |
16.10 ÷ 21.00 |
6 |
05.12.2019 r. czwartek |
16.10 ÷ 21.00 |
6 |
09.12.2019 r. poniedziałek |
16.10 ÷ 21.00 |
6 |
11.12.2019 r. środa |
16.10 ÷ 21.00 |
6 |
13.12.2019 r. piątek |
16.10 ÷ 21.00 |
6 |
17.12.2019 r. wtorek |
16.10 ÷ 21.00 |
6 |
19.12.2019 r. czwartek |
16.10 ÷ 21.00 |
6 |
Nazwa szkoły/ jednostka: CKZiU Budowlanka w Zielonej Górze
Nazwa kursu: „Eksploatacja urządzeń elektrycznych „E” do 1 kV”
Miejsce realizacji zajęć: Zakład Doskonalenia Zawodowego, ul. Stary Rynek 17, 65-067 Zielona Góra
Data |
Godziny zajęć |
Ilość godzin |
12.11.2019 r. wtorek |
16.30 ÷ 20.35 |
5 |
13.11.2019 r. środa |
16.30 ÷ 20.35 |
5 |
18.11.2019 r. poniedziałek |
16.30 ÷ 20.35 |
5 |
20.11.2019 r. środa |
16.30 ÷ 20.35 |
5 |
22.11.2019 r. piątek |
16.30 ÷ 20.35 |
5 |
25.11.2019 r. poniedziałek |
16.30 ÷ 20.35 |
5 |
27.11.2019 r. środa |
16.30 ÷ 20.35 |
5 |
28.11.2091czwartek |
16.30 ÷ 20.35 |
5 |
02.12.2019 r. poniedziałek |
16.30 ÷ 20.35 |
5 |
04.12.2019 r. środa |
16.30 ÷ 20.35 |
5 |
05.12.2019 r. czwartek |
16.30 ÷ 20.35 |
5 |
09.12.2019 r. poniedziałek |
16.30 ÷ 20.35 |
5 |
Nazwa szkoły/ jednostka: ZSiPKZ w Zielonej Górze
Nazwa kursu: Doskonalenie technik fotograficznych i reklamy cyfrowej
Grupa: Nauczyciele
Miejsce realizacji zajęć: ul. Wiśniowa 10, Zielona Góra/ ul. Botaniczna 54, sala F5/F3 Zielona Góra
Data |
Godziny zajęć |
Ilość godzin |
07.11.2019 r. czwartek |
16.20 ÷ 19.25 |
4 |
14.11.2019 r. czwartek |
16.20 ÷ 19.25 |
4 |
21.11.2019 r. czwartek |
16.20 ÷ 19.25 |
4 |
28.11.2019 r. czwartek |
16.20 ÷ 19.25 |
4 |
05.12.2019 r. czwartek |
16.20 ÷ 19.25 |
4 |
12.12.2019 r. czwartek |
16.20 ÷ 19.25 |
4 |
19.12.2019 r. czwartek |
16.20 ÷ 19.25 |
4 |
02.01.2020 r. czwartek |
16.20 ÷ 19.25 |
4 |
09.01.2020 r. czwartek |
16.20 ÷ 19.25 |
4 |
16.01.2020 r. czwartek |
16.20 ÷ 19.25 |
4 |
23.01.2020 r. czwartek |
16.20 ÷ 19.25 |
4 |
13.02.2020 r. czwartek |
16.20 ÷ 19.25 |
4 |
20.02.2020 r. czwartek |
16.20 ÷ 19.25 |
4 |
27.02.2020 r. czwartek |
16.20 ÷ 19.25 |
4 |
05.03.2020 r. czwartek |
16.20 ÷ 19.25 |
4 |
1. Dodatkowe zajęcia specjalistyczne dla uczniów na uczelni dla klas I-III
Szkoła/klasa |
SP WODZ w Zielonej Górze |
||
Kierunek kształcenia |
Technik fryzjer |
||
Miejsce realizacji zajęć |
UZ Wydział Artystyczny w Zielonej Górze Bud. A24, ul. Wiśniowa 10a |
||
Czas zajęć |
07.11.2019 (czwartek) |
godz.08.00 ÷ 14.00 |
7 godzin |
Liczba uczniów |
3 grupy |
KOREKTA HARMONOGRAMU
Nazwa szkoły/ jednostka: CKZiU ‘Budowlanka” w Zielonej Górze
Nazwa kursu: „Kreowanie marki”
Miejsce realizacji zajęć: ul. Słowacka 12, ul. Botaniczna 54, 65 - 001 Zielona Góra
Data |
Godziny zajęć |
Ilość godzin |
30.10.2019 r. środa |
16.20 ÷ 19.35 |
4 T |
7.11.2019 r. czwartek |
16.20 ÷ 20.40 |
2 T, 2 P |